vytrvej!.png
Kopie návrhu Kopie návrhu 11 • Chocolate Day14 • Cheesecake Day17 • International Day Of Students22 • Thanksgiving26 • Cake Day28 • Giving Tuesday.png

UŽ brzo budou prázdniny & jaký byl tenhle rok
a co ještě podniknout v červnu?

Celý rok jste pracovali a modlili se za svou školu <3 Možná není vidět mnoho ovoce naší práce, ale buď si jistá/ý tím, že Bůh každou maličkost i náročnou akci vidí a zasévá do srdcí lidí své myšlenky skrze Tvou službu!

Poslední měsíc je možné využít různým způsobem. Určitě není na škodu se hezky s poděkováním rozloučit s učiteli a také personálem, který se o všechny studenty celý rok staral.

I v červnu jsou nějaké významné dny, které Ti mohou posloužit třeba jako inspirace na závěrečnou párty. Buď moc požehnaná/ý, jsi vzácná/ý a to co děláš má hluboký smysl!

Letáček je vytvořen v www.canva.com


Vyrobte si jednoduché dárečky

Malá pozornost otevírá dveře a srdce lidí, inspiraci hledej na Pinterestu, je tam spousta foto návodů. 

Letáčky si zase můžeš vyrobit na stránce Canva.com :)

Tipy na dárečky z Pinterestu!

Perníčky jsou sázka na jistotu

Rozdávání perníčků je akce, kterou už vyzkoušelo více skupinek a vždycky to má úspěch! Přidej k perníčkům veršíky, které povzbudí nebo vedou k zamyšlení. Připravili jsme pro Tvou skupinku sadu veršů. 

Sada veršíků!

inspirace pro tebe.png

Hromada materiálu pro skupinku

Dochází Ti nápady a nevíš, co se skupinkou podnikat? Rozklikni odkaz a využij inspiraci z brožury 101 nápadů v NG! V odkazu se skrývají i další materiály k různým příležitostem, tak ať to poslouží! Klikni sem!

GAP year.png

jednoduchá výzdoba rozsvítí tvou školu

Aby se spolužáci i učitelé citíli třeba v sychravém pondělí lépe, můžete se skupinkou vyrobit jednoduché dekorace!

3120fb3d144294430cb4ce90b4087d97-2.jpg